sempati- anaokulları reklam
21 Mayıs 2019 Salı
Anasayfa > SİYASET > Ak Parti projelerini ve Meclis Üyelerini tanıtıyor

Ak Parti projelerini ve Meclis Üyelerini tanıtıyor

23.02.2019 14:13 12 14 16 18 yazdır
Ak Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan Parti teşkilatının düzenlediği program kapsamında projelerini ve Meclis Üyelerini tanıtıyor.
Ak Parti projelerini ve Meclis Üyelerini tanıtıyor
Dedeman Otel'de düzenlenen proje ve Meclis Üyelerini tanıtma programına Ak Parti Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, il-ilce-kadın-gençlik kolları başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyesi Adayları katıldı.
İstiklal Marşının okunması ve saygı duruşu ile başlayan programda açılış konuşmasını Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan yaptı. 

Uçar; "İnsanlara tepeden bakan zihniyette değiliz. Bunu herkese anlatın ve gösterin"

Ardından Ak Parti Milletvekili Hamdi Uçar; "Uzun süre belediye başkan adaylıkları ile ilgilendik. Biz çok genç heyecanlı doktorumuzu aday gösterdik. Kendisine hayırlı olsun diyorum. Zonguldak'a çok heyecan verecek dönemin başındayız. Meclis üyelerimizde belirlendi. Temenni ediyorum ki bu ekiple birlikte hem ülkemize hem Zonguldak'a hayırlı işler yapılır.  25 belediyemizin bu dönemde çok daha canlı, önemli projelerini hayata geçirecek olmalarını umut ediyoruz. Zonguldak merkezde 10 yıldır yerel yönetimde bir çivi çakılmadı. 16 yıllık iktidarımızda yaptığımız hizmetleri saymakla bitmez ama gelip bizi 10 yıldır yerel yönetimde hiçbir şey yapmayanlar, onların partileri eleştiriyor. Bizi eleştirecek bilgi beceri onlarda yok. Bizim yerel yönetimdeki dönemimizi eleştiriyorlar. Eksiklerimiz olsa da onlardan iyi işler yaptık. Onlar bizi eleştirecek durumda değiller. Bizleri eleştirecek hadleri yok. Bunlara dersini vermeye hazır mıyız? Biz adayımızın arkasındayız yanındayız. İnşallah 31 Mart sonrasında da sizlerle birlikte olacağız. İnsanlara tepeden bakan zihniyette değiliz. Bunu herkesin bilmesini istiyoruz. İnşallah Zonguldak'ı küçük köy olmaktan çıkarıp gıpta ile bakılacak şehir yapacağız" dedi

Çolakoğlu; "Kimse darılmasın. Ak Partide herkese elbet bir gün sıra gelir"

Milletvekili Ahmet Çolakoğlu; "Zonguldak'ta gönül belediyeciliği tarihi başlamıştır. 2021 yılına 4 kala inşallah Zonguldak artık yaşanabilir bir şehir, köy olmaktan çıkmış bir şehir olacak. Bunu doktor Ömer Selim Alan ile birlikte yapacağız inşallah. Önemli bir süreçten geçiyoruz. Boş durmuyorlar. 31 Mart seçimlerinde çıkacak sonuçlara göre hesap yapanlar var. İnşallah kursaklarında kalacak. Hep beraber hedefe kitlendik. İnşallah güçlü duruşumuzla 31 Martta geliyoruz. Artık isimler kadrolar belli. Listeye girmeyenler üzülmesin. Ak partide elbet bir gün herkese sıra gelir. Artık beyaz sayfa açıldı. Birlik olacağız gönül belediyeciliğini kuracağız" dedi

Türkmen; "Biz size bey paşa olmaya değil, hizmetkar olmaya geliyoruzu herkese anlatın"

Milletvekili Polat Türkmen: "Bu listelere girmeyi hedefleyenler hizmete gönül verenlerdir. Başkaları adam bulamıyorlar. Listelerimiz hazır. Giremeyenler bile hizmet aşkıyla dolu ve buradalar. Ateş çemberi içinde olan ülkemiz dünya ile yarış halindedir. Bugün iktidara geldiğimizden beri Cumhurbaşkanımız "Dünya ekonomisinde 10. Sıraya gireceğiz" diyor. Bu kadro yapacak diye bir şey yok ömür yetmeyebilir ama önemli olan genlerimize hedef koymalarını sağlayabilmek. Biz gençlerimize hedef belirledik.. Zonguldak için büyük projelere ihtiyaç yok. Güzel coğrafyamızın kıymetini bilecek hizmet edecek bir kadro burada var.  Dünyada söz hakkı olmamızı istemeyenler sonuçlara göre hazırlık yapanlar var. Türkiye olarak bir projenin içindeyiz. Kimseyi dışlamadan, topyekun hizmet edeceğiz. 31 Marta kadar herkesle münasebetimiz dostluğumuz olsun, hepsine gidelim. Biz size bey paşa olmaya değil hizmetkar olmaya geliyoruz deyin. Bunları anlatın. Bundan sonra görev yapacaklara başarılar diliyorum. Zonguldak i hak ettiği yere getirmek için herkese kucak açalım. Allah mahcup etmesin" dedi.  

Tosun; "Muhalefetteki belediye değil iktidar belediyesi ile Zonguldak'ta mutlu olacağız"

Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun; "Bir süreçten geçtik adayımız Doktor Ömer Selim Alan. Onunla devam edeceğiz . 31 tane meclis üyesi arkadaşımız, bütünlük içinde çalışan teşkilatımız var. Biz kendilerine canı gönülden güveniyoruz. Muhalefetteki belediye değil iktidar belediyesi ile Zonguldak'ta mutlu olacağız. Bu nedenle STK'lara ve buradaki herkese büyük görev düşüyor. Biz bunu hep birlikte başaracağız. Göreceksiniz ki artık Zonguldak göç veren değil göç alan bir il olacak. Bu süreçten sonra daha fazla insana dokunalım, daha çok çalışalım. Hep birlikte başaralım" dedi

Alan; "Bütün Zonguldak'ın Belediye Başkanı olacağız"

AK Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Doktor Ömer Selim Alan, “Rabbim nasip etti, büyüklerim uygun gördü Zonguldak Belediye Başkan Adayı olarak karşınızdayız. 80 günden beri Zonguldak'ımızı karış karış geziyoruz. Bütün vatandaşlarımızın en büyük sorunu yol, yol, yol... Haklılar bu yolları biz hak etmiyoruz. İkinci sırada da su sorunu var. Türkiye'nin en pahalı 2’nci suyunu kullanıyoruz ve temiz suyumuz yok. Boş zamanlarımızda vatandaşlarımızın vakit geçireceği bir alan arıyoruz ama yok. Allah nasip ederse bu saydığım 3 konuyu Başkan olduğumuz halde ilk görevimiz olarak bileceğiz ve siz Zonguldaklıların hayır duasını alacağız. Hep vatandaşlarımızın derdiyle dertlendik. Doktorum, ama hep idarecilik taptım. Projeler yaptık, bütçeler yaptık. Bu sayede bir sistem oturttuk” diyen Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan, “Bir sistem getirmemiz gerekiyor. Zonguldak’ta 10 yıldır hepimiz kaybettik. Son 10 yıldır mevcut belediyenin Zonguldak’ta vatandaşların yararına dokunan tek bir eser, tek bir yapıt yok. 10 yıl kaybettik, 10 yıl da geriye gittik. Kaybımız 20 yıl. Biz bu durumu değiştirmek için yola çıktık. Türkiye'nin en büyük köyü sıfatını silip atacağız. Durmayacağız, yorulmayacağız. Bir çalışacağıma 5 çalışacağız. Hangi partiden olursa olsun tüm hemşerilerimizin yüzünü güldüreceği. Biz bütün Zonguldak'ı kucaklayacağız, bütün Zonguldak'ın Belediye Başkanı olacağız. Önce millet, önce memleket, önce Zonguldak diyerek bu işin altından sizlerin dualarıyla kalkacağız. Artık Zonguldak bize, ‘Genç, dinamik, vizyon sahibi ve ismi şaibeye karışmamış kadrolar istiyoruz’ diyor. Ben teşkilatıma, partime, Belediye Meclis Üyesi Adaylarıma güveniyorum. Açıklayacağım projeleri birlikte hayata geçireceğiz. Projelerimiz 5 ana ve yardımcı projelerden oluşturduk. Bunu abartabilirdik, sayıyı artırabilirdik. Ancak biz hayal satmıyoruz. Cumhurbaşkanımıza Zonguldak'ın sarı olacağının sözünü verdik” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri