sempati- anaokulları reklam
26 Mayıs 2019 Pazar
Anasayfa > ZONGULDAK GÜNDEM > Akdemir'den Halkın Sesi'ne yalanlama

Akdemir'den Halkın Sesi'ne yalanlama

14.03.2019 11:45 12 14 16 18 yazdır
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir Halkın Sesi Gazetesi'nde yayınlanan; "Akdemir Fransa'ya kaçıyor" haberine yalanlama geldi. Akdemir Halkınsesi Gazetesi ve muhatapları hakkında hukuki işlemler başlatılacağını belirtti.
Akdemir'den Halkın Sesi'ne yalanlama

14 Mart 2019 Perşembe günü Halkınsesi Gazetesi’nde Belediye Başkanımız Sayın Muharrem Akdemir hakkında ‘Akdemir Fransa’ya Kaçıyor!’ başlığı altında yayımlanan haber gerçeği yansıtmamaktadır. Bahsi geçen haberde, Zonguldak Belediye Başkanımız Sayın Muharrem Akdemir’in belediye imkânları ile Fransa’ya gittiği iddiası doğru değildir. Şöyle ki; 18 Mart-20 Mart tarihleri arasında Fransa’nın LeHavre kentinde gerçekleştirilecek olan ‘3S RECIPE-Büzülen Şehirler için Akıllı Çözüm Önerileri’ konulu toplantının Proje Koordinatörü olan Oxford Üniversitesi, tüm gidiş dönüş uçak biletlerinin alımını yapacak olup, otel masraflarını ise üstlenmektedir. Belediyemizin kasasından tek bir kuruş dahi çıkmaksızın yapılacak toplantıyı, kamu zararına neden olacak algısı yaratarak haber yapan Halkınsesi Gazetesi ve muhatapları hakkında hukuki işlemler başlatılacaktır.

Zonguldak Belediyesi, tüm teknik ekip ve kadrolarıyla birlikte 7/24 Zonguldak halkının ihtiyaç ve taleplerine hizmet vermektedir. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere kadar, Belediye Başkanımız Sayın Muharrem Akdemir’in talimatları ile hiçbir hizmet aksamaksızın devam edecektir.

Çıkan haber ve iddialarla ilgili açıklama yapan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; “Bir süredir şahsım ve Başkanlığını yaptığım Zonguldak Belediyesi hakkında, maksatlı ve kişilik haklarıma saldıran tarzda yayınlar yapan Halkınsesi Gazetesi, bugün yayınlanan bir haberde, mesnetsiz iddialarla şahsımı hedef almıştır. Cumhuriyet Halk Partili kimliğimi tartışmaya açmak kimsenin haddi değildir. Hele ki, ‘CHP’ye İhanet’ gibi alçakça bir ifadenin yargı önünde hesabını soracağımdan kimsenin şüphesi olmamalıdır. 31 Mart’a kadar, Zonguldak Belediyesi her daim görev başındadır. Göreve

geldiğimiz günden itibaren, halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek adına aynı disiplin ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri