sempati- anaokulları reklam
21 Mayıs 2019 Salı
Anasayfa > EKONOMİ > Alternatif 6. sayısında sizde olabilirsiniz

Alternatif 6. sayısında sizde olabilirsiniz

22.02.2019 15:07 12 14 16 18 yazdır
Zonguldak'ın tek Bölgesel Dergisi Alternatif 6 sayısı hazırlanmaya başladı.
Alternatif 6. sayısında sizde olabilirsiniz
Zonguldak'ta 2 ayda bir yayın yapan ve bölgesel tek dergi olan Zonguldak Alternatif  Dergisi 6. sayısı için hazırlığa başladı.
31 Mart yerel seçimleri olması nedeniyle bir ay gecikmeli çıkacak olan Alternatif Dergisi 6. sayısı ile tüm siyasi partilerin Belediye Başkan Adaylarına, meclis üyelerine ve muhtarlara açılıyor.
Genelde ekonomi yoğunluklu olan Aternatif Dergisi bu sayısında siyasi yoğunluğu içinde bulundururken, ekonomi, kültür-sağlık-sanat-yaşam-spor alanını da içine almayı hedefliyor.
Siyasetçilerin ve adayların kendilerini tanıtıp, projelerini anlatabilecekleri bu sayıda, özellikle Zonguldak ve bölgede ekonomik kriz yaşayan iş insanlarının da sorunlarını ve beklentilerini siyasilere rahatça ulaştırabilecekleri bir dergi olmayı hedefliyor.
ALTERNATİF,  bu sayıya özel adet olarak oldukça fazla basılıp dağıtılması hedeflediğinden HER KESİN HER KESİME ulaşabileceği kaçırılmaz bir fırsat oluyor.
Çalışmalarına başlanan Alternatif Dergisi'nde yer almak için en geç 28 Şubat'a kadar Zonguldak Meşrutiyet Mahallesi, Tahir Karaoğuz Caddesi Uzun Çarşı Kat: 3'te bulunan büromuza gelerek görüşme yapabilir veya Kurucusu ve İmtiyaz sahibi Seda Fidan'a 0546 663 5167 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri