sempati- anaokulları reklam
17 Haziran 2019 Pazartesi
Anasayfa > SİYASET > Karaelmas Kent Park Projesi yerinde anlatıldı

Karaelmas Kent Park Projesi yerinde anlatıldı

19.03.2019 15:12 12 14 16 18 yazdır
AK Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan, Belediye Başkanı seçilmesi halinde Lavuar Alanı’nda hayata geçireceği Karaelmas Kent Park’ı yerinde anlattı.
Karaelmas Kent Park Projesi yerinde anlatıldı
Zonguldak’ın sosyal yaşam alanları olmadığına dikkat çeken ve bu projeyi öncelikli olarak hayata geçireceklerinin altını çizen Dr. Ömer Selim Alan, “Zonguldak’ta sosyal alan konusunda sıkıntılarımız büyük. Dışarıdan kente gelen misafirleriniz, ‘Burası niye boş’ dedikleri zaman cevap veremediğimiz, yutkunduğumuz bir alan burası. Biz bunu hayata geçireceğiz. Proje yapmak çok basit. Biz projelerimizi 10 tane genç kardeşimize çizdirdik. İnşallah seçimi aldığımızda onları da sizlerle tanıştıracağız. İnşallah bunlar sadece projede kalmayacak. Biz bu projeleri en kısa sürede hayata geçireceğiz. Mühim olan proje yamak değil. Mühim olan bunları hayata geçirerek Zonguldak’ımızı yaraşır hale getirerek insanlarımızın yüzünü güldürmek. Mevcut halini görüyorsunuz, böyle yapacağız. Cumhurbaşkanımızdan sözünü aldık. Burada kulelerimizin dokusunu bozmadan seyir terası yapacağız. Aynı anda 400 kişilik, 2’si 200’er kişilik olmak üzere nikah salonlarımız olacak. Altında 550 araçlık otoparkımız olacak. Üstünde kongre merkezimiz ve tiyatro salonumuz olacak. Bunların dışında gençlik merkezi, çocuk oyun alanları, amfi tiyatromuz, konser alamız olacak. İnşallah biz bunları yapacağız. Bunlar projede kalmayacak. Bunun sözünü veriyoruz vatandaşlarımızdan da destek bekliyoruz. Karaelmas diyarını hizmetlerle güzelleştirelim” dedi. Lavuar Alanı'nda gerçekleştirilen proje tanıtımı basın toplantısına AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar ve AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve çok sayıda partili katıldı. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri