sempati- anaokulları reklam
23 Temmuz 2019 Salı
Anasayfa > SİYASET > ÖZGÜR BASIN OLMADAN “DEMOKRASİ” DEN SÖZ EDİLEMEZ
ÖZGÜR BASIN OLMADAN “DEMOKRASİ” DEN SÖZ EDİLEMEZ

ÖZGÜR BASIN OLMADAN “DEMOKRASİ” DEN SÖZ EDİLEMEZ

08.01.2018 17:14 12 14 16 18 yazdır
İYİ Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Asım Tazegül, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Tazegül, “Türkiye’de basınının ve özellikle yerel medyamızın ne kadar zor koşullar altında görevlerini yapmaya çalıştıklarını çok iyi biliyoruz. Basınımız bir taraftan ekonomik zorluklarla mücadele ederken diğer taraftan da bilgi edinme, haber alma ve haberlerini okurları ile paylaşma sorunlarını yaşamaktadırlar.” Dedi.

İYİ PARTİ Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Asım Tazegül kutlama mesajında daha sonra şu görüşlere yer verdi;

“İYİ Parti olarak biz, basımızın yayında olacağız. Basınımızın daha özgür ve bölgesel sorunlara daha çok sahip çıkma adına üzerimize düşen sorumluluklardan kaçınmayacağız. Partimizin programında medya sorunlarına oldukça kapsamlı yer verilmiştir. (Ayrıntılı bilgi edinmek için www.iyiparti.org.tr) Yazılı, görsel ve internet yayıncılığı ile yerel medyanın güçlendirilmesi gibi temel konular İYİ Parti programında öncelikli hedefler olarak belirtilmiştir. 

Bu duygu ve düşüncelerle değerli bölge basınımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, selam ve saygılarımızı sunuyorum”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri