sempati- anaokulları reklam
17 Haziran 2019 Pazartesi
Anasayfa > SİYASET > 'Şanal, 'Hasbi' değil hesabi davranmış!'

'Şanal, 'Hasbi' değil hesabi davranmış!'

19.03.2019 15:19 12 14 16 18 yazdır
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, Cumhuriyet Halk Partisi Şenol Şanal’ın “Ak Partiye destek veren alçaklardan hesabını soracağım” sözlerine cevap verdi. Çağlayan, CHP’li Şanal’ın seçmene hakaret ettiğini belirterek Zonguldaklılardan özür dile
'Şanal, 'Hasbi' değil hesabi davranmış!'
Çağlayan ayrıca Şanal’ın belediyenin altını oyduğunu son dönemde seçimi kaybedeceğini anlamasından ötürü hatalar yaptığına dikkat çeken Ak Partili Çağlayan, “Biz daha önceki açıklamalarımızda Şanal’ın CHP’li belediyeyi sabote ettiğini, altını oyduğunu söylemiştik. Şanal son dönemde yaptığı açıklamalar ile bu söylemlerimizi aslında teyit etmiştir. Kendileri belediyeyi başarısız gösterebilmek için elinden gelen herşeyi yapmış , belediye personelleri ile kavga etmiş, belediye personelini birbirine düşürmüş, müdürlükleri ikiye bölmüş ve iş üretemez hale getirmiştir” ifadelerini kullandı

“TEREDDÜT DAĞLARI KENDİSİNİ SARMIŞ” 

Sayın Şanal katıldığı bit televizyon programında Zonguldaklı seçmene alçak dedi. “Ak Partiye destek veren alçaklardan hesabını soracağım” demiş kendileri. Hiçbir adaya seçmene alçak demek yakışmaz. Ekrandan parmak sallayarak tehdit etmek yakışmaz. Sayın Şanal’ın tüm seçmenlerden özür dilemesi gerekmektedir. Bir de merak ettiğimiz konu bu arkadaşımızı hiç kimse uyarmadı mı? Anlaşılan o ki tereddüt dağları kendisini sarmış. Art arda hatalar yapmaktadır. Birilerinin Sayın Şanal’ı uyarması gerekmektedir. Belediye meclis üyesi adayları bu arkadaşımızı uyarmıyor mu? Kendisini aklı selim olmaya davet etmiyor mu? Biz bunları merak ediyoruz.

“MUSLUKTAN ÇAMUR AKITMIŞLARDI”

Şenol Şanal’ın şuana kadar derdi hizmet etmek değil. İş üretmek değil. Anlaşılan o ki kendisi belediyeden ve Zonguldak’tan öç alma peşinde. Biz daha önceki açıklamalarımızda Şanal’ın CHP’li belediyeyi sabote ettiğini, altını oyduğunu söylemiştik. Şanal son dönemde yaptığı açıklamalar ile bu söylemlerimizi aslında teyit etmiştir. Kendileri belediyeyi başarısız gösterebilmek için elinden gelen herşeyi yapmış , belediye personelleri ile kavga etmiş, belediye personelini birbirine düşürmüş, müdürlükleri ikiye bölmüş ve iş üretemez hale getirmiştir. Son tabloda aslında bu daha net görülmektedir. Çünkü kendisi böyle yaparak kendi yolunu açmış, kendi adaylığının önünü açmıştır. Başarısız bir belediye olursa kendi aday olabileceğini düşünerek bu şekilde davrandığını görmekteyiz. Seçmene alçak deyip Zonguldak’tan öç alma yoluna gideceğine iş üretecek projeler ile halkın karşısına çıkması daha faydalı olacaktır. Çünkü kendi döneminde su işlerinin başında olduğu döneme şüphe ile bakmaktayız. Çünkü zaman zaman Zonguldak’ta ki musluklardan çamur akmıştı. Çamur akıtmışlardı. Demek ki o zamanlardan bugünleri hesap etmiş olmalılar. Daha iyi su nasıl verebiliriz, nasıl çamur akıtmayız bunun derdine düşsünler. 

“BELEDİYE PERSONELİNE MOBBİNG UYGULUYOR”

Bizim gördüğümüz şudur; Milleti tehdit ederek, seçmene alçak diyerek, bu iş olmaz. Sayın Şanal’ın hasbi davranması gerekiyordu ancak kendisi hasbi değil hesabi davranmış. Bu hesapla birlikte şuanda Ak Parti’yi tercih edecek olan seçmene alçak diyor, tehdit ediyor, baskı altına almaya çalışıyor ve belediye personeline mobbing uygulayarak korkutarak sindirebileceğini düşünüyor. Bu böyle olmaz. Bu sosyal demokrat kişiliğine de yakışmaz. Bu CHP kimliğine de yakışmaz. Kendisinin bir an önce seçmenden, hemşehrilerimizden özür dilemesi gerekmektedir.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri