sempati- anaokulları reklam
21 Mayıs 2019 Salı
Anasayfa > SİYASET > ŞENOL ŞANAL: “DERMAN BELEDİYECİLİĞİ OLACAK”

ŞENOL ŞANAL: “DERMAN BELEDİYECİLİĞİ OLACAK”

26.02.2019 14:24 12 14 16 18 yazdır
Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Belediye Başkanı Adayı Şenol Şanal, kahvaltıda basın mensupları ile bir araya geldi.
ŞENOL ŞANAL: “DERMAN BELEDİYECİLİĞİ OLACAK”
Kahvaltı programına, CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, Merkez İlçe Başkanı İyi Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, Fikret Zaman, Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı. 

Günay; "Zonguldak'ı mühendise teslim edelim"

CHP Zonguldak il başkanı Hakkı Güney toplantı ilişkin yaptığı açıklamada, “31 Mart Zonguldak’ta Cumhuriyet halk Partisinin tekrar belediye Başkanlığı anlamında Cumhuriyet Halk Partisinin bir daha göndere bayrağını çekme günüdür. Zonguldak’ta nerede kalmıştık başlayarak yolumuza devam edeceğiz.  Zonguldak'ı mühendise teslim edelim. Zonguldak tekrar yaşanabilir bir şehir haline getirelim" dedi.

Erkmen; "Bizim amacımız birlikte beraber iyi şeyler yapmak"

İyi Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen de bir konuşma yaparak, “Zonguldak’ta 25 yerde belediye başkanı ve onunla birlikte gitmek istiyor seçecek. CHP ve iyi parti ortak aday olarak hem başkanımızın hem de meclis arkadaşlarımızın çoğunluğu olarak seçimi kazanarak Zonguldak'ın yönetmesini arzu ediyoruz. Allah’ın izniyle de Zonguldak halkının takdirini dedi bunu da başaracağınıza yürekten inanıyoruz. Eğer Ak Parti hükumeti gelirse 1 Nisan dan itibaren faturalar yükselecektir ekonomik anlamda sıkıntılar katlanarak büyüyecektir. Zonguldak küçülmeye devam edecektir. Belki bizim amacımız birlikte beraber iyi şeyler yapmak. İşte bu anlamda herkesi yanımızda olmaya davet ediyoruz. Ekibimiz Zonguldak’a hizmet etmek için yola çıkmış bir ekiptir. Böyle bir ekibi zillet gibi bir takım kötü sözlerle eleştirenleri kınıyorum. Kötü söz sahibine aittir" dedi.

Şanal; "Belediyeye asfalt tesisi yapacağız"

Şenol Şanal da yaptığı açıklamada, “Bu dönem derman belediyecilik olarak genel merkezimiz tarafından dans edildi. Bizlerde bilgi birikimi kültürümüz dahilinde ilave ettiğimiz başka hizmetlerle halkın yüreğini dokunmak onların yüzünden tebessüm oluşturmak ve netice itibari ile yaptığımız hizmetlerle bu şehir yaşamına bir şehri haline getirmek istiyoruz.İstihdama yol açarak iyi bir proje çalışması yapıyoruz. Zonguldak belediyesinin imkan ve kabiliyetlerini biliyorum. Biz zaten tek kürek Zonguldak halkına hizmet etmek üzere bu projeleri hayata geçireceğiz. Hayır dualarını alacak iyi bir yönetim ortaya koyacağız. Martın sonu bahar güzel günler göreceğiz Zonguldak. Zonguldak belediyesinin yeni bir asfalt tesisi ile hem kendi bünyesindeki sorunları bir kısmını halledilmesi hem çevre belediyenin ihtiyaçlarına cevap vermesi ile kurulacak bu tesisi istihdam yaratılması açısından insanların da bir gelir kapısı aranacak olmasını dinli çok önemli bir proje olduğunu söylüyorum" dedi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri